glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

1619 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do makaronów, pizzy, mięsa z grilla, ślimaków. Grupa cenowa B.

5009 - wino czerwone, półwytrawne. Wspaniałe do obfitych dań z czerwonego mięsa i sosów, gulaszu z jagnięciny. Grupa cenowa B.

4276 - wino czerwone, półwytrawne. Idealne wino do serów z pleśnią, delikatnych mięs; polędwiczek cielęcych, medalionów z malinami. Ciemnych ciast, gorzkiej czekolady. Grupa cenowa B.

4037 - wino czerwone, półsłodkie/półwytrawne. Idealne do ciast, czekolady, kremowych deserów oraz do delektowania się solo. Grupa cenowa B.

500001 - wino czerwone, półwytrawne. Polecane do przekąsek typu tapas, serów z pleśnią. Będzie idealnym kompanem do wszelkich dodatków imprezowych – można je łączyć z mięsem, po schłodzeniu będzie pasować także do ryb. Grupa cenowa B.

300810 - wino czerwone, półwytrawne. Idealnie pasuje do pikantnych i twardych serów, risotto, lazanii. Promocja! Grupa cenowa C.

800110 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do serów, wędlin, wyszukanych dań z makaronu, grillowanych mięs. Promocja! Grupa cenowa C.

360210 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do serów, czerwonego mięsa, dziczyzny. Promocja! Grupa cenowa C.

505501 - wino czerwone, półwytrawne/półsłodkie. Idealne do ostrych potraw, dań z grilla z wyraźnym dymnym posmakiem. Świetnie współgra z sandaczem i tilapią. Idealne do ślimaków i żabich udek oraz małych przekąsek z kawiorem. Grupa cenowa B.

170909 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do czerwonych mięs, serów, dziczyzny. Grupa cenowa C.

Show
Top