Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

5019 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do mięs z grzybami, sarniny, do potraw o wyraźnej nucie pikantności. Świetnie połączy się z gulaszem i plackiem po węgiersku. Grupa cenowa B.

7240 - wino czerwone, półwytrawne. Wspaniałe do dań z grilla, pieczeni, wędlin, serów. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

801801 - wino czerwone, półwytrawne. Idealne dla tych, którzy chętnie łączą jedzenie z czerwonym winem. Primitivo pasuje zarówno do przystawek, dań głównych jak i różnorodnych serów. Grupa cenowa C.

9503 - wino czerwone, półwytrawne. Pasuje do serów, wędlin, wyszukanych dań z makaronu, do czerwonego mięsa i dziczyzny. Grupa cenowa C. Czekamy na dostawę.

4276 - wino czerwone, półwytrawne. Idealne wino do serów z pleśnią, delikatnych mięs; polędwiczek cielęcych, medalionów z malinami, doskonałe do ciemnych ciast, gorzkiej czekolady. Grupa cenowa C.

360210 - wino czerwone, półwytrawne. Idealne do serów, czerwonego mięsa, dziczyzny. Promocja! Grupa cenowa C. Czekamy na dostawę.

800110 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do serów, wędlin, wyszukanych dań z makaronu, grillowanych mięs. Grupa cenowa C. Czekamy na dostawę.

201110 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do serów, wędlin, wyszukanych dań z makaronu, grillowanych mięs. Grupa cenowa C. Czekamy na dostawę.

7011 - wino czerwone, półwytrawne/półsłodkie. Wspaniałe jako deser, przekąska sama w sobie. Dobrze smakuje z serem pleśniowym, wątróbką lub japońskimi pierożkami gyoza. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

9230 - szampańskie, czerwone, łagodnie wytrawne, uciekające w półwytrawność. Sama przyjemność picia, musujące wino na każdą okazję, a także do przekąsek, ryb, makaronów. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

5009 - wino czerwone, półwytrawne. Wspaniałe do obfitych dań z czerwonego mięsa i sosów, gulaszu z jagnięciny. Grupa cenowa B.

500001 - wino czerwone, półwytrawne. Polecane do przekąsek typu tapas, serów pleśniowych. Będzie idealnym kompanem do wszelkich dodatków imprezowych – można je łączyć z mięsem, po schłodzeniu będzie pasować także do ryb. Grupa cenowa B.

Show
Top