glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

4421 - sherry, półwytrawne. Wyśmienite do czekolady, serów z niebieską pleśnią lub lekko aromatyzowanych cygar. Produkt niedostępny.

4150 - wino szampańskie, białe, wytrawne/półwytrawne. Doskonałe do ryb i białego mięsa, a także do przekąsek. Idealny trunek na poprawienie sobie nastroju, szlachetny smak i miłe aromaty.

7150 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do risotto, rybnych zup, owoców morza, lekko wędzonej szynki i miękkich serów. Idealne do pizzy, makaronów z białymi sosami.

3215 - wino szampańskie, białe, wytrawne. Idealne do ryb i białego mięsa, a także do przekąsek. Idealny trunek na poprawienie sobie nastroju, szlachetny smak i miłe aromaty. Elegancka delikatna wytrawność, wino urzeka coraz bardziej z każdym wypitym ...

2400 - wino białe, słodkie, bardzo lekki dodatek do letnich sałat, koktajli z krewetek, ostrych potraw kuchni azjatyckiej lub kremowych deserów.

0135 - wino białe, wytrawne. Wspaniałe do dań rybnych, warzyw, szparagów, drobiu, różnych sałat.

0200 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do carpaccio wołowego, najlepszych dojrzewających serów, gorzkiej czekolady.

4043 - wino czerwone, słodkie. Idealne do dziczyzny i pasztetów z borówkami, szlachetnej czekolady i wypieków.

001001 - wino szampańskie, białe, słodkie. Idealne jako aperitif, dla smakoszy słodkich win musujących i do dań ostrych – doprawionych.

3976 - wino białe, słodkie. Pasuje do kremowych deserów, ciast i kozich serów. Dla miłośników białego słodko-owocowego wina. Idealna przyjemność picia w lecie.

393301 - wino białe, półwytrawne. Najlepiej pasuje do przystawek, zup, drobiu, ryb oraz owoców morza.

1619 - wino czerwone, półwytrawne/półsłodkie. Polecamy do makaronów, pizzy, mięsa z grilla, ślimaków.

Show
Top