Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

5020 - wino białe, półwytrawne. Idealne do dań z grilla, cukinii, papryki. Polecane na cieplejsze dni, idealne orzeźwienie i niesamowity smak lata. Grupa cenowa B.

8513 - wino białe, półwytrawne. Schłodzone idealne jako aperitif, a także do pikantnych dań kuchni azjatyckiej, drobiu i owoców morza. Grupa cenowa B.

7113 - wino białe, półwytrawne. Pasuje do wieprzowiny w słodko-kwaśnych sosach, curry i chutney z drobiem, do potraw kuchni azjatyckiej. Grupa cenowa B.

7350 - wino białe, półwytrawne. Pasuje do serów pleśniowych, foie gras, do tart oraz do picia solo. Grupa cenowa B.

2714 - wino białe, półwytrawne. Wspaniałe do owoców morza, zup, potraw kuchni azjatyckiej, serów. Grupa cenowa C.

8489 - wino białe, półwytrawne. Idealnie komponuje się z przystawkami, potrawami rybnymi, drobiem, jasnym mięsem, sałatkami z indykiem. Grupa cenowa B.

4150 - wino szampańskie, białe, półwytrawne. Doskonałe do ryb i białego mięsa, a także do przekąsek. Idealny trunek na poprawienie sobie nastroju, szlachetny smak i miłe aromaty. Grupa cenowa B.

104710 - wino szampańskie, białe, półwytrawne, klasyczny aperitif, idealny także do słodko-kwaśnych przekąsek azjatyckich lub po prostu do delektowania się. Grupa cenowa B.

7055 - wino szampańskie, białe, półwytrawne. Świetnie sprawdza się na przyjęciach, także do serów, deserów i słodkich ciastek. Grupa cenowa B.

2799 - wino białe, półwytrawne. Doskonale pasuje do dań kuchni azjatyckiej i indyjskiej oraz do serów. Grupa cenowa B.

Show
Top