glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

3976 - wino białe, słodkie. Pasuje do kremowych deserów, ciast i kozich serów. Dla miłośników białego słodko-owocowego wina. Idealna przyjemność picia w lecie. Grupa cenowa B.

2385 - wino białe, słodkie. Doskonale dla miłośników lekkich, owocowo słodkich specjałów, idealne do słodko-kwaśnych i pikantnych potraw kuchni azjatyckiej. Grupa cenowa B.

2445 - wino białe, słodkie, rarytas. Dobrze komponuje się z aromatycznymi daniami kuchni azjatyckiej, z serami typu brie, camembert, z pomarańczowym tiramisu, a dzięki szlachetnej słodyczy jest także doskonałym aperitifem. Grupa cenowa C.

2489 - wino białe, słodkie. Doskonałe do pikantnych zup, grillowanych ryb, sałat z dodatkiem drobiu, serów. Grupa cenowa B.

2476 - wino białe, słodkie, idealne do drobiu z curry i azjatyckich potraw słodko-kwaśnych, kozich serów. Grupa cenowa B.

2514 - wino białe, słodkie.Doskonale komponuje się z kremowymi deserami, kozimi serami, daniami kuchni azjatyckiej i indyjskiej. Grupa cenowa B.

2534 - wino lodowe, białe słodkie, rarytas. Wyśmienita przyjemność picia! Grupa cenowa C.

2497 - wino białe, słodkie. Idealne do picia solo jako deser, ale także do serów owczych i kremowych deserów. Grupa cenowa B.

1979 - wino białe, rocznikowe, słodkie. Rarytas. Grupa cenowa D.

6316 - wino białe, słodkie, likierowe, rarytas. Pasuje do delikatnej tarty na kruchym cieście z jabłkami, morelami, owocami cytrusowymi, klasycznie do pasztetu z gęsiej wątróbki lub do niezbyt ciężkich serów z niebieską pleśnią. Grupa cenowa D.

2571 - wino białe, półsłodkie. Wyśmienite dla smakoszy owocowo-słodkich białych specjałów winnych, ale także do kremowych deserów - jak tiramisu czy mascarpone. Grupa cenowa: B

2531 - wino białe, słodkie. Doskonałe do dań kuchni azjatyckiej i indyjskiej, drobiu, sałatek z krabami, deserów. Grupa cenowa B.

Show
Top