Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

2666 - wino białe, słodkie, rarytas. Idealnie komponuje się z dojrzałymi i pleśniowymi serami, pasztetami, kremowymi deserami, wspaniały towarzysz spotkań. Doskonałe wino! Grupa cenowa: C.

999610 - biały, słodki rarytas. Polecany jako aperitif, kieliszek-dwa między posiłkami ożywi i pobudzi siły drzemiące w naszym organizmie. Idealny również do najlepszych dań. Promocja! Grupa cenowa B.

2741 - wino białe, słodkie. Pasuje do ciastek migdałowych i różnego rodzaju wyrobów cukierniczych a także do pasztetów i serów pleśniowych. Grupa cenowa B.

7562 - wino białe, słodkie. Dobrze schłodzone pasuje do dań kuchni azjatyckiej, drobiu i dań rybnych. Grupa cenowa B.

2738 - wino białe, słodkie. Idealne do picia solo. Do kremowych deserów, kozich serów z orzechami włoskimi i miodem, serów pleśniowych. Grupa cenowa B.

2105 - wino białe, słodkie. Wspaniałe do kremowych deserów, ciast i kozich serów. Grupa cenowa B.

4030 - wino białe, słodkie. Wspaniałe do deserów, serów z niebieską pleśnią, lekkich pasztetów. Grupa cenowa B.

0406 - wino białe, słodkie. Idealnie pasuje do deserów, sałatek, serów pleśniowych. Grupa cenowa B.

713710 - wino białe, słodkie. Doskonałe wino deserowe, pasuje także do serów kozich z melonem i pasztetu z gęsiej wątróbki z truflami. Promocja! Grupa cenowa B.

390410 - wino białe, słodkie. Pasuje do deserów, tart, serów, ciastek, sera koziego z miodem i orzechami. Grupa cenowa B.

290909 - wino białe, słodkie. Dla zakochanych! Doskonale pasuje do piernika, herbatników migdałowych, kremowych deserów. Grupa cenowa B.

2200 - wino szampańskie, białe, słodkie. Idealne do owoców, deserów, wspaniałe do ciast i jako aperitif. Grupa cenowa B.

Show
Top