glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

5088 - wino czerwone, półsłodkie. Doskonałe do półsłodkich deserów z dodatkiem kawy lub wiśni, pasztetów lub do delektowania się w każdej wolnej chwili, bez jedzenia. Grupa cenowa B.

5887 - wino czerwone, półsłodkie. Wspaniałe do dań z dziczyzny, potraw z grilla, warzyw, dań kuchni azjatyckiej i indyjskiej. Grupa cenowa B.

3703 - wino czerwone, półsłodkie. Wyśmienite dla smakoszy słodko-owocowych win czerwonych, lekkie i harmonijne, nieskomplikowane, soczyście owocowe. Grupa cenowa B.

4037 - wino czerwone, półsłodkie/półwytrawne. Idealne do ciast, czekolady, kremowych deserów oraz do delektowania się solo. Grupa cenowa B.

6180 - wino czerwone, półsłodkie. Wyśmienite do dziczyzny, pasztetów, podwieczorków i łagodnych serów. Idealne wytrawno-słodkie wino biesiadne. Promocja! Grupa cenowa A.

505501 - wino czerwone, półwytrawne/półsłodkie. Idealne do ostrych potraw, dań z grilla z wyraźnym dymnym posmakiem. Świetnie współgra z sandaczem i tilapią. Idealne do ślimaków i żabich udek oraz małych przekąsek z kawiorem. Grupa cenowa B.

6128 - wino czerwone, półsłodkie. Wyborne do dziczyzny, pasztetów, zup, kolacji, łagodnych serów, idealne, delikatne, wytrawno-słodkawe wino. Produkt niedostępny.

Show
Top