Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

650010 - whisky. Idealna po posiłku, pasuje do cygar (czysta lub z kostkami lodu), dobra alternatywa dla amerykańskiej lub irlandzkiej whisky. Grupa cenowa D.

655810 - winiak, idealny po wyśmienitym posiłku, towarzystwo do przedniego cygara lub jako alternatywa dla Cognac lub Weinbrand. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

659510 - Likier. Idealny aperitif lub wyśmienita przyjemność po deserze. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

1517 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do dziczyzny, czerwonego mięsa, wędlin, pasztetów, serów. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3016 - wino czerwone, wytrawne. Świetne do dziczyzny, dojrzałych, pikantnych serów lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3014 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, dojrzałych pikantnych serów - jako towarzysz posiłku. Lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3013 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, dojrzałych pikantnych serów - jako towarzysz posiłku. Lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3012 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, dojrzałych pikantnych serów - jako towarzysz posiłku. Lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

6203 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniale komponuje się z daniami z makaronem w roli głównej, gnocchi z czarnymi truflami i borowikami, z duszoną wołowiną, stekami, sezonowymi serami. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

1983 - wino białe, półsłodkie, rocznikowe, rarytas. Pasuje do łagodnych dań azjatyckich, foie gras, serów pleśniowych i twardych. Grupa cenowa D.

5001 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do krwistej polędwicy z rusztu, dziczyzny i gęsiny, tłustej wołowiny z makaronem, łososia, tuńczyka w maśle i duszonych grzybów , a także do sałatek z grillowanymi warzywami z dodatkiem cebuli i czosnku. ...

7100 - wino czerwone, wytrawne. Polecamy do wszelkich dań z czerwonego mięsa, gulaszu, dziczyzny. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

Show
Top