Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

jakob logo m

 Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino...


Jak mówi łacińska sentencja - In vino veritas. A jak mówią kardiolodzy - kieliszek dobrej jakości wina nie tylko smakuje, ale również dobrze służy naszemu sercu.
Dobre wina docenia coraz więcej Polaków i coraz częściej słyszymy, że ten czy ów z naszych znajomych ma piwniczkę, w której przechowuje zarówno wina do codziennego użytku jak i gromadzi te, które mają dojrzewać, nabierać smaku, bukietu i zostać spożyte przy specjalnych okazjach.
 

Wina prezentowane na tej stronie to produkty klasy premium - wyłącznie wina jakościowe, wina markowe z określonych terenów uprawowych oraz wina markowe z wyróżnieniem. Produkowane w małych rodzinnych winnicach w kilku krajach Europy oraz Nowego Świata. Nie spotkacie ich Państwo w żadnym sklepie. Są produkowane z wielką starannością, z wyselekcjonowanych gron i pieczołowicie przechowywane w profesjonalnych piwnicach. Producent jest firmą z długą tradycją winiarską, a dzięki temu, że oferuje wina bez pośredników - gwarantuje doskonałą jakość w bardzo rozsądnych cenach.

Oprócz win na prywatny użytek proponujemy również wina i szampany z etykietami firmowymi i reklamowymi.

Nie jesteśmy sklepem internetowym. Naszym celem jest bliski kontakt z Klientami, służenie radą i pomocą, indywidualne podejście. Zamówienia dostarczamy Państwu bezpośrednio z magazynu JGP firmą kurierską, w dowolne miejsce w kraju, zazwyczaj w ciągu 1-2 dni (oprócz weekendów i świąt).
Osoby i firmy ceniące takie relacje prosimy o kontakt.
Serdecznie zapraszamy wyłącznie OSOBY PEŁNOLETNIE!
 
 facebook-profilowe1Polub nas na Facebooku :)
 
 
 
Czytany 150861 razy
Więcej w tej kategorii: Kącik miłośnika win »
Top