glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

013010 - wino czerwone, wytrawne. Dobrze komponuje się z wędlinami, kiełbasami, pieczeniami, a także makaronem, potrawami z grilla z dodatkiem warzyw. Promocja. Grupa cenowa D.

020010 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do carpaccio wołowego, najlepszych dojrzewających serów, gorzkiej czekolady. Promocja! Grupa cenowa B.

013210 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniale komponuje się z daniami z czerwonego mięsa duszonego lub z grilla, makaronów w towarzystwie aromatycznych sosów, kiełbasek z grilla oraz dojrzałych i kremowych serów. Promocja. Grupa cenowa C.

0133 - wino czerwone, wytrawne. Znakomicie komponuje się z daniami mięsnymi przyrządzanymi na grillu, średnio dojrzałymi serami, zapiekankami makaronowymi. Grupa cenowa C.

3976 - wino białe, słodkie. Pasuje do kremowych deserów, ciast i kozich serów. Dla miłośników białego słodko-owocowego wina. Idealna przyjemność picia w lecie. Grupa cenowa B.

1619 - wino czerwone, półwytrawne. Polecamy do makaronów, pizzy, mięsa z grilla, ślimaków. Grupa cenowa B.

1621 - wino białe, wytrawne. Idealne do potraw słodko-kwaśnych, sushi, kuchni azjatyckiej. Doskonały dodatek do dań pikantnych i ostrych w smaku. Grupa cenowa B.

162009 - wino białe, półwytrawne/półsłodkie. Wyśmienite wino deserowe, perfekcyjne do sera koziego, ale także do dobrych, lekkich cygar. Promocja. Grupa cenowa B.

5013 - wino białe, wytrawne, idealne do dorsza suszonego, raków oraz ryb smażonych

5009 - wino czerwone, półwytrawne. Wspaniałe do obfitych dań z czerwonego mięsa i sosów, gulaszu z jagnięciny. Grupa cenowa B.

5088 - wino czerwone, półsłodkie. Doskonałe do półsłodkich deserów z dodatkiem kawy lub wiśni, pasztetów lub do delektowania się w każdej wolnej chwili, bez jedzenia. Grupa cenowa B.

013409 - wino czerwone, wytrawne. Pasuje do wielu potraw z mięsa, do dań z grilla i gulaszu. Grupa cenowa A.

Show
Top