Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

441909 - sherry, słodkie, rarytas. Wyśmienite do czekolady, sera z niebieską pleśnią, do tapas, a także do lekko aromatyzowanych cygar. Promocja. Grupa cenowa B.

360810 - wino czerwone, półsłodkie, idealne do dań z dziczyzny z żurawiną, pieczonego camemberta, pasztetu z gęsiej wątróbki z tostem. Promocja! Grupa cenowa B.

403510 - wino czerwone, półsłodkie. Idealne do ciast, czekolady, kremowych deserów oraz do delektowania się zamiast deseru. Promocja! Grupa cenowa B.

70210 - wino czerwone, słodkie. Nieskomplikowane, bardzo smaczne, idealne do tapas, drobnych przekąsek i dań z grilla. Promocja! Grupa cenowa B.

621610 - wino czerwone, półsłodkie. Wyśmienite do dziczyzny, pasztetów, łagodnych serów. Idealne wytrawno-słodkie wino biesiadne. Promocja! Grupa cenowa A.

410509 - wino czerwone, słodkie. Idealne wino deserowe, polecane również do terriny z ryb, pasztetów, deserowej czekolady. Promocja! Grupa cenowa B.

711310 - wino białe, półwytrawne. Pasuje do wieprzowiny w słodko-kwaśnych sosach, curry i chutney z drobiem, do potraw kuchni azjatyckiej. Grupa cenowa B.

713710 - wino białe, słodkie. Doskonałe wino deserowe, pasuje także do serów kozich z melonem i pasztetu z gęsiej wątróbki z truflami. Promocja! Grupa cenowa B.

390410 - wino białe, słodkie. Pasuje do deserów, tart, serów, ciastek, sera koziego z miodem i orzechami. Grupa cenowa B.

574410 - wino czerwone, słodkie. Szlachetnie słodkie wino deserowe, idealne do serów z niebieską pleśnią, pasztetów, czekolady. Promocja! Grupa cenowa B.

340210 - wino czerwone, słodkie. Idealne do deserów, czekolady, ciastek. Promocja! Grupa cenowa B.

414910 - wino czerwone, słodkie. Idealne do dziczyzny i pasztetów z borówkami, szlachetnej czekolady i wypieków. Grupa cenowa B.

Show
Top