Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

792009 - wino czerwone, słodkie. Wspaniałe jako aperitif, ale także do delektowania się nim jako deserem. NIESAMOWITE WINO!!! Promocja! Grupa cenowa B.

441909 - sherry, słodkie, rarytas. Wyśmienite do czekolady, sera z niebieską pleśnią, do tapas, a także do lekko aromatyzowanych cygar. Promocja. Grupa cenowa B.

999710 - czerwony, słodki rarytas. Polecany jako aperitif: kieliszek-dwa między posiłkami ożywi i pobudzi siły drzemiące w naszym organizmie. Idealny także do deserów czekoladowych. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

273610 - wino białe, słodkie, idealne do drobiu z curry i azjatyckich potraw słodko-kwaśnych, kozich serów. Promocja! Grupa cenowa B.

360810 - wino czerwone, półsłodkie, idealne do dań z dziczyzny z żurawiną, pieczonego camemberta, pasztetu z gęsiej wątróbki z tostem. Promocja! Grupa cenowa B.

390410 - wino białe, słodkie. Pasuje do deserów, tart, serów, ciastek, sera koziego z miodem i orzechami. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

271610 - wino białe, półwytrawne. Doskonałe do owoców morza, sałatek, drobiu, łagodnych serów, dań kuchni azjatyckiej. Promocja! Grupa cenowa B.

152210 - wino białe, półsłodkie. Idealne do ciast, deserów, delikatnych serów z miodem. Przyjemna owocowość na podniebieniu z wyrazistą słodyczą i delikatną świeżą kwasowością, wino zrównoważone i subtelnie pikantne w finale. Grupa cenowa B. Czekamy ...

403510 - wino czerwone, półsłodkie. Idealne do ciast, czekolady, kremowych deserów oraz do delektowania się zamiast deseru. Promocja! Grupa cenowa B.

70210 - wino czerwone, słodkie. Nieskomplikowane, bardzo smaczne, idealne do tapas, drobnych przekąsek i dań z grilla. Promocja! Grupa cenowa B.

711309 - wino białe, półwytrawne. Pasuje do wieprzowiny w słodko-kwaśnych sosach, curry i chutney z drobiem, potraw kuchni azjatyckiej. Promocja! Grupa cenowa B.

621610 - wino czerwone, półsłodkie. Wyśmienite do dziczyzny, pasztetów, łagodnych serów. Idealne wytrawno-słodkie wino biesiadne. Promocja! Grupa cenowa A.

Show
Top