Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

6066 - szampan biały, wytrawny. To szczególny aperitif, pasujący do ostryg, zup, owoców morza, drobiu, pasztetów cielęcych.

603301 - szampan biały, wytrawny. Pasuje do dań rybnych, deserów, jako aperitif lub wieczorem do picia solo.OSTATNIE BUTELKI!

612609 - wino czerwone, półsłodkie. Wysokiej jakości wino biesiadne, perfekcyjne, nieskomplikowane, przyjemne także do zup i pasztetów. Promocja.

610101 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do przystawek, dań z grilla, potraw z dziczyzny, drobiu, serów, wspaniały towarzysz przy wieczornym odpoczynku.

613609 - wino czerwone, wytrawne. Wyśmienite do kolacji, dań mięsnych, dań jednogarnkowych, krzepkich serów – wspaniały towarzysz posiłków. Promocja.

610609 - wino czerwone, wytrawne. Pasuje do dań mięsnych i drobiu z grilla lub z patelni, do aromatycznych potraw kuchni śródziemnomorskiej, ciepłego placka lotaryńskiego a także do serów. Promocja.

653810 - brandy, idealny digestif (bardzo mocny alkohol), dla miłośników szlachetnych brandy, przyrządzany według starej rodzinnej tradycji. Doskonałe brandy z alzackich malin.

614609 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do przekąsek, tart, dziczyzny i do picia solo. Promocja.

6156 - wino czerwone, wytrawne.Doskonałe do dszonego udźca jagnięcego z ziołami śródziemnomorskimi, pieczeni wołowej duszonej z szalotkami, jagnięcego lub wołowego ragout, królika w towarzystwie śliwek, do dziczyzny, smażonej piersi z kaczki z ...

6313 - wino białe, wytrawne. Idealnie pasuje do owoców morza, cielęciny, różnego rodzaju sałatek z dodatkiem mięsa z indyka.

602701 - szampan biały, wytrawny. Szczególny aperitif na świąteczne okazje, na przyjęcie zaproszonych gości, do przekąsek, np. do łososia i fileta z sandacza.

6736 - wino różowe, półsłodkie. Doskonałe wino nie tylko dla miłośników spędzania czasu na letnim tarasie, na pikniku lub z przyjaciółmi przy grillu. Idealnie komponuje się z sałatami, drobiem, owocami morza. Przywołuje wspomnienia.

Show
Top