glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

653810 - brandy, idealny digestif (bardzo mocny alkohol), dla miłośników szlachetnych brandy, przyrządzany według starej rodzinnej tradycji. Doskonałe brandy z alzackich malin. Grupa cenowa D.

9995 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do steków, wspaniałe do szlachetnych serów. Grupa cenowa C.

1101 - wino białe, wytrawne. Wyjątkowe wino. Polecane do wyszukanych potraw, ryb gotowanych na parze, dojrzałych serów. Grupa cenowa C.

6222 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe solo, pasuje do „haute cuisine”, dań z dziczyzny, pleśniowych i dojrzałych serów. Grupa cenowa D.

6410 - wino białe, wytrawne. Pasuje do przystawek, dań rybnych, drobiu, cielęciny, delikatnych serów. Grupa cenowa C.

0162 - wino czerwone, półsłodkie. Doskonałe do szybkich przekąsek, dojrzewających wędlin. Wino biesiadne na każdą okazję. Grupa cenowa B.

6351 - wino białe, wytrawne. Elegancki aperitif, świetnie pasuje do kozich serów. Grupa cenowa C.

6330 - wino białe, słodkie, likierowe, rarytas. Pasuje do delikatnej tarty na kruchym cieście z jabłkami, morelami, owocami cytrusowymi, klasycznie do pasztetu z gęsiej wątróbki lub do niezbyt ciężkich serów z niebieską pleśnią. Grupa cenowa C.

650110 - Whisky. Idealna po posiłku, pasuje do cygar (czysta lub z kostkami lodu), może być alternatywą dla amerykańskiej lub irlandzkiej whisky. Grupa cenowa D.

6441 - wino białe, wytrawne. Idealny dodatek do potraw z cielęciny z gęstymi sosami, grillowanego leszcza z ziołami i skórką z soli, zapiekanki z łososiem z dodatkiem rozmarynu. Grupa cenowa D.

3300 - wino białe, półwytrawne/półsłodkie. Dobrze komponuje się z wytrawnymi tartami, schłodzonymi sałatami, potrawami z drobiu. Grupa cenowa B.

1108 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do potraw z królika, do gulaszu wieprzowego, do czerwonego mięsa. Grupa cenowa B.

Show
Top