Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

653810 - brandy, idealny digestif (bardzo mocny alkohol), dla miłośników szlachetnych brandy, przyrządzany według starej rodzinnej tradycji. Doskonałe brandy z alzackich malin. Grupa cenowa D.

9995 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do steków, wspaniałe do szlachetnych serów. Grupa cenowa C. Czekamy na dostawę.

1101 - wino białe, wytrawne. Wyjątkowe wino. Polecane do wyszukanych potraw, ryb gotowanych na parze, dojrzałych serów. Grupa cenowa C.

0162 - wino czerwone, półsłodkie. Doskonałe do szybkich przekąsek, dojrzewających wędlin. Wino biesiadne na każdą okazję. Grupa cenowa B.

6351 - wino białe, wytrawne. Elegancki aperitif, świetnie pasuje do kozich serów. Grupa cenowa C.

6330 - wino białe, słodkie, likierowe, rarytas. Pasuje do delikatnej tarty na kruchym cieście z jabłkami, morelami, owocami cytrusowymi, klasycznie do pasztetu z gęsiej wątróbki lub do niezbyt ciężkich serów z niebieską pleśnią. Grupa cenowa ...

9999 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do czerwonego mięsa, zwłaszcza do krwistych steków, a także do twardych dojrzałych serów. Grupa cenowa B.

6809 - szampan biały, wytrawny. Absolutnie wyjątkowe wino. Podkreśli świąteczny charakter obiadu, do dań rybnych, ostryg, drobiu. Grupa cenowa: D.

6033 - szampan biały, wytrawny. Pasuje do dań rybnych, deserów, jako aperitif lub wieczorem do picia solo. Grupa cenowa D.

650110 - Whisky. Idealna po posiłku, pasuje do cygar (czysta lub z kostkami lodu), może być alternatywą dla amerykańskiej lub irlandzkiej whisky. Grupa cenowa D.

6441 - wino białe, wytrawne. Idealny dodatek do potraw z cielęciny z gęstymi sosami, grillowanego leszcza z ziołami i skórką z soli, zapiekanki z łososiem z dodatkiem rozmarynu. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3300 - wino białe, półwytrawne/półsłodkie. Dobrze komponuje się z wytrawnymi tartami, schłodzonymi sałatami, potrawami z drobiu. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

Show
Top