Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

999610 - biały, słodki rarytas. Polecany jako aperitif, kieliszek-dwa między posiłkami ożywi i pobudzi siły drzemiące w naszym organizmie. Idealny również do najlepszych dań. Promocja! Grupa cenowa B.

7033 - wino czerwone, wytrawne. Pasuje do dań z wołowiny, gulaszu, potraw z grilla, różnego rodzaju serów, roślin strączkowych. Grupa cenowa C.

7066 - wino szampańskie, białe, wytrawne. Świetnie sprawdza się na przyjęciach, także do serów, deserów i słodkich ciastek. Grupa cenowa B.

7088 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do wszelkich dań z czerwonego mięsa, gulaszu, dziczyzny, paelli. Grupa cenowa C.

7562 - wino białe, słodkie. Dobrze schłodzone pasuje do dań kuchni azjatyckiej, drobiu i dań rybnych. Grupa cenowa B.

650010 - whisky. Idealna po posiłku, pasuje do cygar (czysta lub z kostkami lodu), dobra alternatywa dla amerykańskiej lub irlandzkiej whisky. Grupa cenowa D.

8120 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do mięs gotowanych, grillowanych i pieczonych a także do serów. Grupa cenowa C.

8011 - wino różowe, wytrawne. Dobrze komponuje się z sałatkami, nadziewanymi bakłażanami, ze spaghetti i lasagne z owocami morza, z risotto z borowikami. Grupa cenowa B.

1983 - wino białe, półsłodkie, rocznikowe, rarytas. Pasuje do łagodnych dań azjatyckich, foie gras, serów pleśniowych i twardych. Grupa cenowa D.

7666 - wino białe, wytrawne. Znakomite do owoców morza, ryb, risotto, miękkich serów. Grupa cenowa B.

7999 - wino czerwone, wytrawne. Idealny dodatek do makaronu z sosami mięsnymi, lasagne, drobiu, mięsa grillowanego. Zachwyca również pijane solo. Grupa cenowa B.

7077 - wino czerwone, wytrawne. Doskonale nadaje się na lunch, do dań z drobiu, do pizzy, makaronów oraz dań kuchni azjatyckiej. Grupa cenowa B.

Show
Top