Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

3633 - wino czerwone, słodkie. Pasuje do musu czekoladowego z wiśniami, tart, wszelkiego rodzaju ciast oraz do serów pleśniowych. Grupa cenowa C.

4105 - wino czerwone, słodkie. Idealne wino deserowe, polecane również do terriny z ryb, pasztetów, deserowej czekolady. Promocja! Grupa cenowa B.

5744 - wino czerwone, słodkie. Szlachetnie słodkie wino deserowe, idealne do serów z niebieską pleśnią, pasztetów, czekolady. Grupa cenowa C.

1006 - wino czerwone, słodkie. Idealne do słodyczy, ciastek wszelkiego rodzaju. Grupa cenowa C.

792010 - wino czerwone, słodkie. Wspaniałe jako aperitif, ale także do delektowania się nim jako deserem. NIESAMOWITE WINO!!! Grupa cenowa C.

3457 - wino czerwone, słodkie. Wspaniałe dla miłośników czerwonych słodkich win, doskonale do terrin z dziczyzny, pasztetów, pieczonej kaczki. Grupa cenowa C.

2729 - wino czerwone, słodkie. Cudownie słodkie Allegrilo pasujące do deserów, ale także do terrin i chleba orzechowego z figami i cabernetem. Grupa cenowa C.

4102 - wino czerwone, słodkie. Idealnie komponuje się z serami z niebieską pleśnią, pasztetami i terrinami z dziczyzny. Grupa cenowa C.

Show
Top