glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

0131 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do lekkich potraw mięsnych oraz średnio dojrzałych serów.

0200 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do carpaccio wołowego, najlepszych dojrzewających serów, gorzkiej czekolady.

0132 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniale komponuje się z daniami z czerwonego mięsa duszonego lub z grilla, makaronów w towarzystwie aromatycznych sosów, kiełbasek z grilla oraz dojrzałych i kremowych serów..

0133 - wino czerwone, wytrawne. Znakomicie komponuje się z daniami mięsnymi przyrządzanymi na grillu, średnio dojrzałymi serami, zapiekankami makaronowymi.

0330 - wino czerwone, wytrawne. Idealna kompozycja do pieczonego mięsa wieprzowego, delikatnej jagnięciny, gęsi. Sprawdzi się również przy regionalnych wyrazistych serach.

0331 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do czerwonego mięsa (antrykot wołowy, tatar), do serów: Emmental, Gruyere, Comte czy Cantal.

0332 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dzikiego ptactwa, makaronów z serem Camembert, mascarpone. Do dań mięsnych wzbogaconych grzybami jak również do dojrzewających wędlin.

610101 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do przystawek, dań z grilla, potraw z dziczyzny, drobiu, serów, wspaniały towarzysz przy wieczornym odpoczynku.

577101 - wino czerwone, wytrawne, idealne do grillowanej ryby, drobiu, cielęciny z sosem, przystawek, serów.

613609 - wino czerwone, wytrawne. Wyśmienite do kolacji, dań mięsnych, dań jednogarnkowych, krzepkich serów – wspaniały towarzysz posiłków. Promocja.

610609 - wino czerwone, wytrawne. Pasuje do dań mięsnych i drobiu z grilla lub z patelni, do aromatycznych potraw kuchni śródziemnomorskiej, ciepłego placka lotaryńskiego a także do serów. Promocja.

584101 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, pieczeni jagnięcej, mięs z grilla, zapiekanek, dojrzałych serów i dań makaronowych.

Show
Top