glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

1619 - wino czerwone, półwytrawne/półsłodkie. Polecamy do makaronów, pizzy, mięsa z grilla, ślimaków.

3700 - wino czerwone, półsłodkie. Wyśmienite dla smakoszy słodko-owocowych win czerwonych, lekkie i harmonijne, nieskomplikowane, soczysto owocowe.

612609 - wino czerwone, półsłodkie. Wysokiej jakości wino biesiadne, perfekcyjne, nieskomplikowane, przyjemne także do zup i pasztetów. Promocja.

505501 - wino czerwone, półsłodkie. Idealne do ostrych potraw, dań z grilla z wyraźnym dymnym posmakiem. Świetnie współgra z sandaczem i tilapią. Idealne do ślimaków i żabich udek oraz małych przekąsek z kawiorem.

5088 - wino czerwone, półsłodkie. Doskonałe do półsłodkich deserów z dodatkiem kawy lub wiśni, pasztetów lub do delektowania się w każdej wolnej chwili, bez jedzenia.

4035 - wino czerwone, półsłodkie/półwytrawne. Idealne do ciast, czekolady, kremowych deserów oraz do delektowania się solo.

6160 - wino czerwone, półsłodkie. Wyborne do dziczyzny, pasztetów, zup, kolacji, łagodnych serów, idealne, delikatne, wytrawno-słodkawe wino.

6133 - wino czerwone, półsłodkie. Wyborne do dziczyzny, pasztetów, zup, łagodnych serów, delikatne, wytrawno-słodkawe wino, idealne także do picia solo.

Show
Top