glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

0131 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do lekkich potraw mięsnych oraz średnio dojrzałych serów.

0200 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do carpaccio wołowego, najlepszych dojrzewających serów, gorzkiej czekolady.

0132 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniale komponuje się z daniami z czerwonego mięsa duszonego lub z grilla, makaronów w towarzystwie aromatycznych sosów, kiełbasek z grilla oraz dojrzałych i kremowych serów..

0133 - wino czerwone, wytrawne. Znakomicie komponuje się z daniami mięsnymi przyrządzanymi na grillu, średnio dojrzałymi serami, zapiekankami makaronowymi.

0330 - wino czerwone, wytrawne. Idealna kompozycja do pieczonego mięsa wieprzowego, delikatnej jagnięciny, gęsi. Sprawdzi się również przy regionalnych wyrazistych serach.

0331 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do czerwonego mięsa (antrykot wołowy, tatar), do serów: Emmental, Gruyere, Comte czy Cantal.

0332 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dzikiego ptactwa, makaronów z serem Camembert, mascarpone. Do dań mięsnych wzbogaconych grzybami jak również do dojrzewających wędlin.

1619 - wino czerwone, półwytrawne/półsłodkie. Polecamy do makaronów, pizzy, mięsa z grilla, ślimaków.

3700 - wino czerwone, półsłodkie. Wyśmienite dla smakoszy słodko-owocowych win czerwonych, lekkie i harmonijne, nieskomplikowane, soczysto owocowe.

612609 - wino czerwone, półsłodkie. Wysokiej jakości wino biesiadne, perfekcyjne, nieskomplikowane, przyjemne także do zup i pasztetów. Promocja.

610101 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do przystawek, dań z grilla, potraw z dziczyzny, drobiu, serów, wspaniały towarzysz przy wieczornym odpoczynku.

577101 - wino czerwone, wytrawne, idealne do grillowanej ryby, drobiu, cielęciny z sosem, przystawek, serów.

Show
Top