glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

6441 - wino białe, wytrawne. Idealny dodatek do potraw z cielęciny z gęstymi sosami, grillowanego leszcza z ziołami i skórką z soli, zapiekanki z łososiem z dodatkiem rozmarynu.

2059 - wino białe, półsłodkie. Wyjątkowo przyjemne wino, idealne do kremowych deserów, mascarpone, tiramisu, kremu pianki.

2113 - wino białe, słodkie. Doskonałe dla miłośników lekkich, owocowo-słodkich specjałów, idealne do kuchni azjatyckiej, do potraw na słodko-kwaśno lub na ostro.

6493 - wino białe, wytrawne. Elegancki dodatek do ryb, ostryg, owoców morza, sałat, drobiu i serów.

310009 - wino białe, półsłodkie. Dobrze komponuje się z potrawami kuchni azjatyckiej, pikantnymi daniami, owocami morza, a także solo. Promocja.

3300 - wino białe, półwytrawne/półsłodkie. Dobrze komponuje się z wytrawnymi tartami, schłodzonymi sałatami, potrawami z drobiu.

2400 - wino białe, słodkie, bardzo lekki dodatek do letnich sałat, koktajli z krewetek, ostrych potraw kuchni azjatyckiej lub kremowych deserów.

236209 - wino białe, słodkie. Pasuje do deserów, ciast, kozich serów z miodem i pistacjami. Promocja.

331401 - wino białe, wytrawne. Idealne do aromatycznych dań, zup, delikatnie pikantnych kremów, serów, białych szparagów, ryb słodkowodnych, szynki wędzonej.

Show
Top