glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

162009 - wino białe, słodkie. Wyśmienite wino deserowe, perfekcyjne do sera koziego, ale także do dobrych, lekkich cygar. Promocja.

2480 - wino białe, słodkie. Wyśmienite dla smakoszy owocowo słodkich białych specjałów winnych, ale także do kremowych deserów - jak tiramisu czy mascarpone.

2385 - wino białe, słodkie. Doskonale dla miłośników lekkich, owocowo słodkich specjałów, idealne do słodko-kwaśnych i pikantnych potraw kuchni azjatyckiej.

2445 - wino białe, słodkie, rarytas. Dobrze komponuje się z aromatycznymi daniami kuchni azjatyckiej, z serami typu brie, camembert, z pomarańczowym tiramisu, a dzięki szlachetnej słodyczy jest także doskonałym aperitifem.

2473 - wino białe, słodkie. Wino idealne do picia solo, ale także do kremowych deserów i serów owczych.

2483 - wino białe, półwytrawne.Idealne do zup, dań kuchni azjatyckiej i indyjskiej, owoców morza, risotto z łososiem, delikatnych serów.

245909 - wino białe, słodkie. Wyśmienite jako aperitif, do delikatnych pasztetów, homara, wędzonych ryb, ale przede wszystkim do lekkich, aromatycznych dań kuchni azjatyckiej, orientalnej lub indyjskiej. Promocja.

1047 - wino szampańskie, białe, półwytrawne, klasyczny aperitif, idealny także do słodko-kwaśnych przekąsek azjatyckich lub po prostu do delektowania się.

2485 - wino białe, wytrawne. Perfekcyjne do dań rybnych, sałatek z owocami morza, drobiu, cielęciny z jasnymi sosami, do delikatnych serów.

2482 - wino białe, słodkie. Idealnie pasuje do kremowych deserów, sorbetów, melona z szynką.

238201 - wino białe, słodkie. Idealnie pasuje do kremowych deserów, kozich serów oraz dań kuchni azjatyckiej.

2484 - wino białe, wytrawne. Idealne do pikantnych zup, drobiu z delikatnymi sosami, potraw z curry, makaronów z łososiem, łagodnych serów.

Show
Top