glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

331401 - wino białe, wytrawne. Idealne do aromatycznych dań, zup, delikatnie pikantnych kremów, serów, białych szparagów, ryb słodkowodnych, szynki wędzonej.

236209 - wino białe, słodkie. Pasuje do deserów, ciast, kozich serów z miodem i pistacjami. Promocja.

2400 - wino białe, słodkie, bardzo lekki dodatek do letnich sałat, koktajli z krewetek, ostrych potraw kuchni azjatyckiej lub kremowych deserów.

3300 - wino białe, półwytrawne/półsłodkie. Dobrze komponuje się z wytrawnymi tartami, schłodzonymi sałatami, potrawami z drobiu.

310009 - wino białe, półsłodkie. Dobrze komponuje się z potrawami kuchni azjatyckiej, pikantnymi daniami, owocami morza, a także solo. Promocja.

6493 - wino białe, wytrawne. Elegancki dodatek do ryb, ostryg, owoców morza, sałat, drobiu i serów.

2113 - wino białe, słodkie. Doskonałe dla miłośników lekkich, owocowo-słodkich specjałów, idealne do kuchni azjatyckiej, do potraw na słodko-kwaśno lub na ostro.

2059 - wino białe, półsłodkie. Wyjątkowo przyjemne wino, idealne do kremowych deserów, mascarpone, tiramisu, kremu pianki.

6441 - wino białe, wytrawne. Idealny dodatek do potraw z cielęciny z gęstymi sosami, grillowanego leszcza z ziołami i skórką z soli, zapiekanki z łososiem z dodatkiem rozmarynu.

1026 - wino szampańskie, białe, wytrawne, idealne jako aperitif, na powitanie zaproszonych gości.

121909 - wino szampańskie, produkowane zgodnie z tradycyjną metodą fermentacji w butelkach, białe, półwytrawne, bez etykiety lub do oklejenia etykietą klienta

124609 - wino szampańskie, produkowane zgodnie z tradycyjną metodą fermentacji w butelkach, białe, półwytrawne, bez etykiety lub do oklejenia etykietą klienta

Show
Top