glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

8002 - wino białe, rocznikowe. Rarytas.

6441 - wino białe, wytrawne. Idealny dodatek do potraw z cielęciny z gęstymi sosami, grillowanego leszcza z ziołami i skórką z soli, zapiekanki z łososiem z dodatkiem rozmarynu.

3368 - wino białe, wytrawne. Wspaniałe do risotto, ryb, carpaccio, wołowiny, ryb z grilla. Wyjątkowe białe wino, idealne do starzenia.

602701 - szampan biały, wytrawny. Szczególny aperitif na świąteczne okazje, na przyjęcie zaproszonych gości, do przekąsek, np. do łososia i fileta z sandacza.

6493 - wino białe, wytrawne. Elegancki dodatek do ryb, ostryg, owoców morza, sałat, drobiu i serów.

7150 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do risotto, rybnych zup, owoców morza, lekko wędzonej szynki i miękkich serów. Idealne do pizzy, makaronów z białymi sosami.

3300 - wino białe, półwytrawne/półsłodkie. Dobrze komponuje się z wytrawnymi tartami, schłodzonymi sałatami, potrawami z drobiu.

310009 - wino białe, półsłodkie. Dobrze komponuje się z potrawami kuchni azjatyckiej, pikantnymi daniami, owocami morza, a także solo. Promocja.

2059 - wino białe, półsłodkie. Wyjątkowo przyjemne wino, idealne do kremowych deserów, mascarpone, tiramisu, kremu pianki.

2113 - wino białe, słodkie. Doskonałe dla miłośników lekkich, owocowo-słodkich specjałów, idealne do kuchni azjatyckiej, do potraw na słodko-kwaśno lub na ostro.

5013 - wino białe, wytrawne, idealne do dorsza suszonego, raków oraz ryb smażonych

6315 - wino białe, wytrawne. Doskonale do sałat, curry, dań kuchni azjatyckiej oraz kozich serów.

Show
Top