Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

040110 - wino czerwone, wytrawne. Dla miłośników win naturalnych. Serwować ze szlachetnym mięsem – wołowiną, jagnięciną z grilla, a także do ryb i średnio wysmażonych steków. Uprawa biodynamiczna. Promocja! Grupa cenowa D.

7088 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do wszelkich dań z czerwonego mięsa, gulaszu, dziczyzny, paelli. Grupa cenowa C.

7044 - wino czerwone, wytrawne. Idealnie komponuje się z mięsem jagnięcym, pieczeniami, wszelkiego rodzaju serami. Grupa cenowa B.

7077 - wino czerwone, wytrawne. Doskonale nadaje się na lunch, do dań z drobiu, pizzy, makaronów oraz dań kuchni azjatyckiej. Grupa cenowa B.

7033 - wino czerwone, wytrawne. Pasuje do dań z wołowiny, gulaszu, potraw z grilla, różnego rodzaju serów, roślin strączkowych. Grupa cenowa C.

7099 - wino czerwone, wytrawne. Fantastyczne solo. Doskonałe do dań z czerwonego mięsa, dziczyzny. Grupa cenowa C.

7200 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do potraw mięsnych np. wołowiny, wieprzowiny, cielęciny i dziczyzny. Grupa cenowa D.

7100 - wino czerwone, wytrawne. Polecamy do wszelkich dań z czerwonego mięsa, gulaszu, dziczyzny. Grupa cenowa D.

7300 - wino czerwone, wytrawne. Polecamy do dań z białych mięs, potraw z grilla, przystawek, miękkich serów. Mega smak. Gratka dla koneserów i smakoszy najlepszych win świata. Grupa cenowa D.

5019 - wino czerwone, wytrawne. Polecamy do mięs z grzybami, sarniny, do potraw o wyraźnej nucie pikantności. Świetnie połączy się z gulaszem i plackiem po węgiersku. Grupa cenowa C.

999910 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do czerwonego mięsa, zwłaszcza do krwistych steków, a także do twardych dojrzałych serów. Promocja. Grupa cenowa A.

5002 - wino czerwone, wytrawne. Idealny partner dla serów kozich, potraw mięsnych oraz gulaszu. Grupa cenowa C.

Show
Top