Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

040110 - wino czerwone, wytrawne. Dla miłośników win naturalnych. Serwować ze szlachetnym mięsem – wołowiną, jagnięciną z grilla, a także do ryb i średnio wysmażonych steków. Uprawa biodynamiczna. Promocja! Grupa cenowa D.

1108 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do potraw z królika, do gulaszu wieprzowego, do czerwonego mięsa. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

9999 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do czerwonego mięsa, zwłaszcza do krwistych steków, a także do twardych dojrzałych serów. Grupa cenowa B.

5002 - wino czerwone, wytrawne. Idealny partner dla serów kozich, potraw mięsnych oraz gulaszu. Grupa cenowa C.

5019 - wino czerwone, wytrawne. Polecamy do mięs z grzybami, sarniny, do potraw o wyraźnej nucie pikantności. Świetnie połączy się z gulaszem i plackiem po węgiersku. Grupa cenowa C. Niedostępne.

8150 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do wszystkich mięs i serów, kiełbasy, pieczonego królika a także do suma, węgorza.

1520 - wino czerwone, wytrawne. Idealne na wieczór, do makaronów, pizzy, dań mięsnych, obfitych zup i serów. Grupa cenowa B. Niedostępne. Czekamy na dostawę.

900610 - wino czerwone, wytrawne. Polecamy do wołowiny, dziczyzny, pikantnego jedzenia, zwłaszcza do solidnej porcji mięsa. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

900710 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do przekąsek i dań z grilla. Grupa cenowa B. Niedostępne.

900510 - wino czerwone, wytrawne. Idealny partner do smażonego kurczaka. Grupa cenowa B. Niedostępne.

5044 - wino czerwone, wytrawne. Znakomite do wszelkich potraw, wzbogaci doznania smakowe każdej kuchni. Idealny partner baraniny i mięsa duszonego. Grupa cenowa B.

041201 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do czerwonych mięs (wołowina, jagnięcina), dziczyzny (jeleń), pieczeni, ryżu, grzybów, wędlin i ośmiornicy. Grupa cenowa C.

Show
Top