Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

1327 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do delikatnych filetów, ryb i skorupiaków.

281910 - wino szampańskie, białe, wytrawne/półwytrawne. Doskonałe do ryb i białego mięsa, a także do przekąsek. Idealny trunek na poprawienie sobie nastroju, szlachetny smak i miłe aromaty. Grupa cenowa A.

6033 - szampan biały, wytrawny. Pasuje do dań rybnych, deserów, jako aperitif lub wieczorem do picia solo. Grupa cenowa D.

7066 - wino szampańskie, białe, wytrawne. Świetnie sprawdza się na przyjęciach, także do serów, deserów i słodkich ciastek. Grupa cenowa B.

7022 - wino białe, wytrawne. Idealnie pasuje do sałat, dań z ryżem, grillowanej ryby i delikatnych serów. Grupa cenowa B.

2701 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do pikantnych zup, grillowanych ryb, sałat z dodatkiem drobiu, serów. Grupa cenowa: B

6351 - wino białe, wytrawne. Elegancki aperitif, świetnie pasuje do kozich serów. Grupa cenowa C. Czekamy na dostawę,

5011 - wino białe, wytrawne, wspaniałe do owoców morza, ryb, ostryg i makaronów. Grupa cenowa B.

1218 - wino białe, wytrawne. Wspaniałe do cielęciny, kurczaka pieczonego, kurczaka i ryb w sosie śmietanowym, łososia, pstrąga, soli, ostryg, bazylii, jajek, orzechów. Grupa cenowa B.

121510 - wino białe, wytrawne. Polecamy do risotto z ziołami, zupy cebulowej, grzybowej, makaronów z pomidorowymi sosami. Doskonały dodatek do kury, indyka. Promocja. Grupa cenowa A.

0649 - wino białe, wytrawne. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi, owocami morza, z duszonym mięsem w jasnych sosach. Grupa cenowa B.

390609 - wino białe, wytrawne. Idealne w towarzystwie grillowanych ryb, drobiu, pikantnych zup, cielęciny i łagodnych serów. Promocja! Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę,

Show
Top