glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

6441 - wino białe, wytrawne. Idealny dodatek do potraw z cielęciny z gęstymi sosami, grillowanego leszcza z ziołami i skórką z soli, zapiekanki z łososiem z dodatkiem rozmarynu. Grupa cenowa D.

8537 - wino białe, wytrawne. Doskonale pasuje do różnego rodzaju białego mięsa, dań rybnych i makaronów. Grupa cenowa B.

2701 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do pikantnych zup, grillowanych ryb, sałat z dodatkiem drobiu, serów. Grupa cenowa: B

6351 - wino białe, wytrawne. Elegancki aperitif, świetnie pasuje do kozich serów. Grupa cenowa C.

5011 - wino białe, wytrawne, wspaniałe do owoców morza, ryb, ostryg i makaronów. Grupa cenowa B.

1218 - wino białe, wytrawne. Wspaniałe do cielęciny, kurczaka pieczonego, kurczaka i ryb w sosie śmietanowym, łososia, pstrąga, soli, ostryg, bazylii, jajek, orzechów. Grupa cenowa B.

1215 - wino białe, wytrawne. Polecamy do risotto z ziołami, zupy cebulowej, grzybowej, makaronów z pomidorowymi sosami. Doskonały dodatek do kury, indyka. Grupa cenowa B.

0649 - wino białe, wytrawne. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi, owocami morza, z duszonym mięsem w jasnych sosach. Grupa cenowa B.

390609 - wino białe, wytrawne. Idealne w towarzystwie grillowanych ryb, drobiu, pikantnych zup, cielęciny i łagodnych serów. Promocja! Grupa cenowa B.

3368 - wino białe, wytrawne. Wspaniałe do risotto, ryb, carpaccio, wołowiny, ryb z grilla. Wyjątkowe białe wino, idealne do starzenia. Grupa cenowa C.

900210 - wino białe, wytrawne. Doskonałe do dań z owocami morza. Grupa cenowa B.

900310 - wino białe, wytrawne. Idealne do owoców morza, gotowanych krewetek, muszli, dań rybnych, pasuje również do dań z białego mięsa. Grupa cenowa C.

Show
Top