glowne3

 

Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

6027 - szampan wytrawny. Szczególny aperitif na świąteczne okazje, na przyjecie zaproszonych gości, do przekąsek, np. z łososiem i filetem z sandacza. Produkt niedostępny.

441909 - sherry, słodkie. Wspaniałe do chleba owocowego, suszonych fig, czekolady, lekko aromatyzowanych cygar. Promocja.

5624 - można grawerować laserowo logo.

5494 - można grawerować laserowo logo.

124609 - wino szampańskie, produkowane zgodnie z tradycyjną metodą fermentacji w butelkach, białe, półwytrawne, bez etykiety lub do oklejenia etykietą klienta

121909 - wino szampańskie, produkowane zgodnie z tradycyjną metodą fermentacji w butelkach, białe, półwytrawne, bez etykiety lub do oklejenia etykietą klienta

652510 - Winiak. Calvados pija się między posiłkami dla pobudzenia apetytu i poprawienia trawienia. Produkt niedostępny.

4010 - porto, wino wzmacniane, doskonale komponuje się z serami pleśniowymi, terrine z dziczyzny, pasztetem z sarny, czekoladą i gatunkowymi cygarami. Produkt niedostępny.

659510 - Likier. Idealny aperitif lub wyśmienita przyjemność po deserze.

2909 - wino białe, słodkie, dla zakochanych, doskonale pasuje do piernika, herbatników migdałowych, kremowych deserów.

652710 - brandy. Idealny trunek do posiłku, dla miłośników owocowych brandy.

1329 - wino różowe, wytrawne. Idealne z lekkimi daniami a w szczególności z przystawkami na bazie owoców morza, warzyw, serów oraz z grillowanymi rybami. Doskonały dodatek do papryki grillowanej, a następnie obranej ze skórki.

1322 - wino czerwone, słodkie. Pasuje do dań ostrych i pikantnych, idealne także do ciast, zwłaszcza do pierników. Wspaniały towarzysz długich zimowych wieczorów. Produkt niedostępny.

670809 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do dań z dziczyzny, pieczeni w towarzystwie sosów, pikantnych zup, kremowych serów. Promocja. Produkt niedostępny.

999309 - wino białe, słodkie, rarytas. Wspaniałe jako aperitif, do pasztetu z wątróbki (foie gras), idealne wino na stół świąteczny. Promocja.

9996 - biały, słodki rarytas. Polecany jako aperitif, kieliszek-dwa między posiłkami ożywi i pobudzi siły drzemiące w naszym organizmie. Idealny również do najlepszych dań. Produkt obecnie niedostępny.

9997 - czerwony, słodki rarytas. Polecany jako aperitif: kieliszek-dwa między posiłkami ożywi i pobudzi siły drzemiące w naszym organizmie. Idealny także do deserów czekoladowych. Produkt obecnie niedostępny.

1027 - wino szampańskie, białe, wytrawne. Klasyczny powitalny aperitif, idealny do przekąsek oraz do sushi.

224509 - wino białe, słodkie. Idealnie pasuje do kremowych deserów, kuchni azjatyckiej, gęsiej wątróbki, sera owczego. Produkt niedostępny.

3929 - wino białe, wytrawne. Idealne w towarzystwie grillowanych ryb, drobiu, pikantnych zup, cielęciny i łagodnych serów. Produkt niedostępny.

9046 - wino białe, wytrawne, rocznikowe. Rarytas.

8701 - wino białe, półwytrawne, rocznikowe. Rarytas. Produkt niedostępny.

577209 - wino czerwone, półsłodkie. Pasuje do serów z niebieską pleśnią, pasztetów, delikatnego nugatu lub migdałowych ciastek. Produkt niedostępny.

4150 - wino szampańskie, białe, wytrawne/półwytrawne. Doskonałe do ryb i białego mięsa, a także do przekąsek. Idealny trunek na poprawienie sobie nastroju, szlachetny smak i miłe aromaty.

Show
Top