Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

040110 - wino czerwone, wytrawne. Dla miłośników win naturalnych. Serwować ze szlachetnym mięsem – wołowiną, jagnięciną z grilla, a także do ryb i średnio wysmażonych steków. Uprawa biodynamiczna. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

1517 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do dziczyzny, czerwonego mięsa, wędlin, pasztetów, serów. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

1983 - wino białe, półsłodkie, rocznikowe, rarytas. Pasuje do łagodnych dań azjatyckich, foie gras, serów pleśniowych i twardych. Grupa cenowa D.

3012 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, dojrzałych pikantnych serów - jako towarzysz posiłku. Lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3013 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, dojrzałych pikantnych serów - jako towarzysz posiłku. Lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3014 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniałe do dziczyzny, dojrzałych pikantnych serów - jako towarzysz posiłku. Lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

3016 - wino czerwone, wytrawne. Świetne do dziczyzny, dojrzałych, pikantnych serów lub po prostu solo. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

436510 - winiak, klasyczny trunek po posiłku, wyśmienite zakończenie uroczystego posiłku oraz wyborne towarzystwo do kawy lub cygara. Czysta przyjemność! Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

5001 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do krwistej polędwicy z rusztu, dziczyzny i gęsiny, tłustej wołowiny z makaronem, łososia, tuńczyka w maśle i duszonych grzybów , a także do sałatek z grillowanymi warzywami z dodatkiem cebuli i czosnku. ...

5006 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do potraw z pikantnym sosem barbecue, mostka wołowego, wędzonej wieprzowiny. Grupa cenowa D.

6203 - wino czerwone, wytrawne. Wspaniale komponuje się z daniami z makaronem w roli głównej, gnocchi z czarnymi truflami i borowikami, z duszoną wołowiną, stekami, sezonowymi serami. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

6311 - wino białe, wytrawne. Dobrze komponuje się z daniami rybnymi, owocami morza, warzywami, białym mięsem, drobiem w towarzystwie lekkich azjatyckich przypraw, idealne dla miłośników ostryg. Grupa cenowa D. Czekamy na dostawę.

Show
Top