Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

7028 - wino białe, wytrawne. Polecamy do dań rybnych, ostryg, makaronu, ryżu i sushi. Grupa cenowa B.

2029 - wino białe, wytrawne. Rekomendujemy do przystawek, skorupiaków, ryb. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

2119 - wino białe, półsłodkie, ekologiczne. Doskonałe do owoców morza, ryb, grillowanych warzyw, świeżych owoców i deserów. Grupa cenowa B.

390410 - wino białe, słodkie. Pasuje do deserów, tart, serów, ciastek, sera koziego z miodem i orzechami. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

8537 - wino białe, wytrawne. Doskonale pasuje do różnego rodzaju białego mięsa, dań rybnych i makaronów. Grupa cenowa: B. Czekamy na dostawę.

2706 - wino białe, wytrawne. Idealne do białego mięsa, zup rybnych a także do krzepkich serów. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

8513 - wino białe, półsłodkie. Najlepiej podawać schłodzone, jako aperitif, do pikantnych dań kuchni azjatyckiej, drobiu i owoców morza. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

5418 - wino białe, słodkie. Delikatna słodycz wina doskonale pasuje do dojrzałych serów, cielęciny w kremowym sosie, owoców morza i dań z drobiu. Grupa cenowa B.

502001 - wino białe, półwytrawne. Wspaniałe do dań z grilla, cukinii, papryki. Polecane na cieplejsze dni, idealne orzeźwienie i niesamowity smak lata. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

5099 - wino białe, słodkie. Wspaniałe do aromatycznych serów z niebieską pleśnią i serów owczych; do gruszek, jabłek i pomarańczy, do lodów i ciast, zwłaszcza do sernika. Grupa cenowa B.

900510 - wino czerwone, wytrawne. Idealne do pieczonej wieprzowiny, koźliny, jagnięciny oraz średnio dojrzałych serów. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

8011 - wino różowe, wytrawne. Dobrze komponuje się z sałatkami, nadziewanymi bakłażanami, ze spaghetti i lasagne z owocami morza, z risotto z borowikami. Grupa cenowa B.

Show
Top