Cena wina z etykietą Klienta wymaga indywidualnej kalkulacji.

Show

8121 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do serów, mięs gotowanych, grillowanych i pieczonych. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

5011 - wino białe, wytrawne, wspaniałe do owoców morza, ryb, ostryg i makaronów. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

2545 - wino białe, półsłodkie. Dobrze komponuje się z dojrzałym serem, ciastem, owocami i deserami. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

7240 - wino czerwone, półwytrawne. Wspaniałe do dań z grilla, pieczeni, wędlin, serów. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

410209 - wino czerwone, słodkie. Idealnie komponuje się z serami z niebieską pleśnią, pasztetami i terrinami z dziczyzny. Promocja! Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

360810 - wino czerwone, półsłodkie, idealne do dań z dziczyzny z żurawiną, pieczonego camemberta, pasztetu z gęsiej wątróbki z tostem. Promocja! Grupa cenowa B.

5560 - wino szampańskie, białe, wytrawne, Idealne jako aperitif, na powitanie przyjaciół, pasuje również na zakończenie posiłku. Grupa cenowa B.

2330 - wino białe, półwytrawne. Wyborne do ryb, drobiu, jako wino biesiadne w gronie dobrych przyjaciół. Grupa cenowa B. Czekamy na dostawę.

7012 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do mięsa, miękkiego sera, dań z ryżu i warzyw. Grupa cenowa B.

7036 - wino czerwone, wytrawne, ekologiczne. Doskonałe do wszelkiego rodzaju wędlin, pasztetów i serów dojrzewających oraz do czerwonego mięsa. Grupa cenowa B.

7038 - wino czerwone, wytrawne, ekologiczne. Do wszelkiego rodzaju wędlin, pasztetów i serów dojrzewających. Grupa cenowa B.

7027 - wino czerwone, wytrawne. Doskonałe do ryżu z mięsem, dzikiego ptactwa łownego, dań z grilla. Grupa cenowa B.

Show
Top